У ДПСУ назвали найбільш завантажені пункти пропуску на тлі від'їзду паломників з Умані

Читать на русском
facebook.com/zahidnuy.kordon

Основний виїзний потік паломників після завершення святкувань Рош га-Шана зосереджений у двох пунктах пропуску у Львівській області – Угринів та Шегині.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

До Умані на Рош га-Шана прибула рекордна кількість хасидів за роки великої війни в УкраїніХасиди, попри четвертий рік війни в Україні, продовжують приїжджати до Умані на святкування Рош га-Шана. Як змінювалась кількість паломників – на інфографіці.

«За минулу добу кордон на виїзд перетнули близько 5 тис. паломників. Щоб зменшити навантаження на пункти пропуску, збільшено кількість прикордонних нарядів та впроваджено заходи для оперативнішого оформлення подорожніх. Усі заходи здійснюються у тісній взаємодії з польськими прикордонниками», – йдеться у повідомленні в Facebook.

За інформацією ДПСУ, поточне завантаження у пунктах пропуску на Львівщині нині таке: Угринів – 35 автомобілів; Рава-Руська – 20; Грушів – 20; Краківець – 20; Шегині – 35; Смільниця – 0; Нижанковичі – 5 автомобілів. Також фіксується попит на пішому переході у пункті пропуску Шегині.

Найменше навантаження спостерігається у пізні вечірні години та вранці.

У ДПСУ просять, за можливості, обирати альтернативні пункти пропуску, щоб уникнути тривалого очікування.

Нагадаємо, цього року до Умані у Черкаській області на святкування юдейського Нового року приїхали близько 40 тисяч хасидів. На нашій інфографіці – скільки прочан приїжджали до Умані до та під час великої війни.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: