Внаслідок нічної російської атаки зазнали значних пошкоджень будівля Ісламського культурного центру та одна з найбільших мечетей мусульман України «Умма».
Про це повідомив Муфтій ДУМУ «Умма» Мурат Сулейманов.
«Ця мечеть, яку ви бачите, є однією з найбільших, що збирає тисячі вірян на п’ятничні та ідські молитви. Ми разом спостерігаємо, як мечеть, приміщення будівлі та ісламська школа зазнали пошкоджень через агресію сьогодні на світанку», – написав Мурат Сулейманов.
За словами очевидців, внаслідок атаки, що сталася сьогодні на світанку, постраждали не лише сама мечеть, а й приміщення ісламської школи, розташованої у цьому комплексі. У приміщенні вибуховою хвилею вибиті всі вікна.
«Ми непохитні і впевнені у своїй перемозі, адже це справа справедливості. Україна вже здобула перемогу. Ці дії російських військових лише свідчать про їхню безсилість – вони можуть лише нападати на мирних людей, завдавати страждань і болю. Тож Аллах покарає їх і в цьому житті, і в майбутньому», – підкреслив Сулейманов.
Нагадаємо, у ніч на 31 липня російські війська вчергове вдарили по Києву ракетами та безпілотниками. Внаслідок атаки зруйновані житлові будинки та інфраструктура міста. Загинули семеро людей, 82 людини травмовані. Як вiдомо, внаслідок атаки загинула одна дитина, ще 9 отримали поранення.
У столицi перекрили низку вулиць через наслідки нiчної російської атаки. Також є зміни у маршрутах громадського транспорту.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»