Дрони СБУ уразили склади боєприпасів рф біля тимчасово окупованого Харцизька

Читать на русском
Фото: соцмережі

Ввечері 2 липня безпілотники Служби безпеки України завдали точних ударів по складах боєприпасів російської армії у селі Велике Оріхове неподалік тимчасово окупованого Харцизька на Донеччині.

Про це повідомляє СБУ.

«Починаючи з 22-ї години, на складах лунали вибухи, а згодом розпочалася потужна вторинна детонація боєприпасів та пожежа», – йдеться у повiдомленнi.

У СБУ також зазначають, що Харцизьк, який розташований неподалік від окупованих Макіївки та Донецька, має велике стратегічне значення, адже слугує тиловою базою для російських військ. Там ворог розміщує командні пункти, логістичні центри та великі склади з боєприпасами – законні військові цілі для ЗСУ та СБУ.

Вибухи підтвердив i керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрiй Коваленко та показав вiдео з ураженням росiйських складiв.

Нагадаємо, у ніч проти суботи, 28 червня, СБУ знищила три гелікоптери та ворожий ЗГРК «Панцир-С1» на військовому аеродромі «Кіровське» в окупованому Криму.

Також Сили оборони в ніч на 27 червня завдали удару по аеродрому «Маринівка» у Волгоградській області рф, уражені щонайменше чотири ворожі Су-34.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: