Окупанти вдарили по центру Сум, є загиблі та поранені (оновлено)

Читать на русском
Фото: міська рада

Російські війська вранці 3 червня вдарили по центральній частині Сум. На даний момент відомо про двох загиблих, також є багато поранених.

Про це повідомляють міська рада та в.о. мера Артем Кобзар.

«Сьогодні стався вибух у центральній частині міста. На жаль, загинула одна людина, є постраждалі. На місці події працюють рятувальники та екстрені служби. Інформація щодо масштабів руйнувань та кількості потерпілих уточнюється», – повідомив Кобзар.

За останніми даними, загинули двоє людей. Близько 20 осіб постраждали, серед них 17-річна дитина, деякі поранені у важкому стані.

«Попередньо, в обласному центрі сьогодні близько 9 ранку було 5 влучань з РСЗВ дальної дії. Внаслідок влучань пошкоджений медичний заклад, автівки та будинки», – додали в ОВА.

Пізніше у ДСНС повідомили, що кількість загиблих зросла до трьох.

В одному із районів міста снаряд влучив у дорожнє покриття. Внаслідок вибуху спалахнув автомобіль. Ще в одному мікрорайоні пошкоджено багатоквартирний будинок, 3 приватні будинки, складську будівлю, гараж, 4 автомобілі та одну з будівель лікарні.

Нагадаємо, вночі росія запустила по Україні 112 безпілотників. Наслідки атаки є, зокрема, у Чернігові та Одесі.

13 квітня росіяни вдарили по Сум балістикою: загинули 35 людей, постраждали – 125.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: