Сибіга розповів, що буде обговорювати на наступних мирних переговорах з Кремлем

Читать на русском
mfa.gov.ua

Українська та російська делегації під час наступної зустрічі обговорюватимуть уже безпосередньо питання припинення вогню на фронті.

Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга в інтерв'ю Liberation.

ЄС та мінімум сім країн пригрозили росії посиленням санкцій за відмову від припинення вогнюНа інфографіці – які країни пригрозили росії посиленням санкцій, якщо вона не погодиться на 30-денне припинення вогню в Україні.

«Ми очікуємо на їхнє бачення припинення вогню і надамо їм своє. Це буде однією із ключових тем для обговорення на наступній зустрічі у такому форматі делегацій, який уже був у Туреччині. Ми хочемо, щоб переговорний процес просувався і ці зустрічі проходили якнайшвидше», – заявив Сибіга.

За словами глави МЗС, сьогодні настав час для дипломатії, яка дозволить досягти справедливого та всеосяжного миру. Водночас не варто забувати, що саме росія є джерелом агресії, і саме вона зараз відмовляється завершити війну, додав він.

Сибіга запевнив, що Україна хоче завершення війни вже цього року і готова говорити у будь-якому форматі.

«Ми готові говорити у будь-якому форматі щодо заходів, які допоможуть завершити цю війну. Ми справді хочемо її завершити цього року. Саме тому так важливо продовжувати тиск на росію з нашими союзниками як у Європі, так і з боку США», – додав він.

Нагадаємо, попередні мирні переговори відбулися у Туреччині 16 травня. На них домовилися про масштабний обмін полоненими, який вже відбувся.

Раніше Сибіга розповів, що саме свідчитиме про готовність рф до миру.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: