СБУ зібрала доказову базу на ще одного російського пропагандиста, який виправдовує військову агресію рф. Йдеться про колишнього актора Бориса Корчевнікова, який тепер очолює провладний телеканал «Перший громадський православний телеканал СПАС».
Про це повідомила пресслужба СБУ у Telegram 19 березня.
Хто з російських зірок шоу-бізнесу отримав підозру та вирок за злочини проти УкраїниХто із представників російського шоу-бізнесу отримав підозру чи вирок від українських органів правосуддя.
У відомстві нагадали, що Корчевніков став відомим після серіалу «Кадети», а зараз він є ведучим телевізійних проєктів на центральних каналах росії, зокрема Росія-1.
СБУ задокументувала, що в численних ефірах Корчевніков неодноразово виправдовував повномасштабне вторгнення росії та воєнні злочини рф. Також він публічно закликав до захоплення всієї території України та фізичного знищення громадян нашої держави.
«Крім виступів із московських телестудій фігурант здійснює поїздки до тимчасово окупованих районів України, де виступає на підтримку путіна та збройної агресії росії», – йдеться у повідомленні.
Слідчі органи заочно повідомили Корчевнікову про підозру за трьома статтями ККУ:
- ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
- ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників, вчинене з використанням засобів масової інформації);
- ч. 2 ст. 332-2 (незаконне перетинання державного кордону України).
Сам Корчевніков перебуває у росії, тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти України.
Нагадаємо, раніше російський актор-пропагандист Іван Охлобистін отримав підозру СБУ. А російський актор Дмитро Пєвцов заочно отримав тюремний термін.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»