Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить конфіскувати два автомобілі колишнього керівника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки міста Харкова, які оформлені на його родича.
Про це повідомляє прес-служба САП.
За інформацією «Слово і діло» з власних джерел, ідеться про ексначальника Шевченківського районного ТЦК та СП Харкова Артура Воронцова, який наразі очолює відділ з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області.
«3 лютого 2025 року прокурором САП до Вищого антикорупційного суду заявлено позов про визнання необґрунтованими активів на суму 3,4 млн грн та їх стягнення в дохід держави (цивільна конфіскація), що формально належать родичу, але фактично використовуються родиною колишнього керівника районного ТЦК та СП міста Харкова», – інформує прокуратура.
Згідно з позовом, у власності тещі керівника районного ТЦК та СП міста Харкова перебуває два нових люксових автомобіля загальною вартістю 3,42 млн грн, що були придбані у 2022–2023 роках. Проте з'ясувалося, що фактично указаними автівками користувався посадовець та його близькі особи. За даними САП, екскерівник ТЦК та його родичи не мали достатньо коштів та доходів для придбання вказаних автівок.
За даними «Слово і діло», йдеться про автомобіль Toyota Camry Hybrid 2022 року випуску та Lexus NX200 2023 року випуску, яку оформлені на тещу Воронцова Олену Ареф'єву.
Нагадаємо, САП подала позов про конфіскацію квартири заступника начальника департаменту кримінального аналізу Нацполіції Дениса Цвєткова. Також САП просила конфіскувати активи посадовця Київської митниці Руслана Фірсова.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»