Кількість загиблих внаслідок російського удару по центру Запоріжжя збільшилась до чотирьох людей.
Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Іван Федоров у Telegram.
Ще 20 осіб отримали поранення різного ступеня важкості. На даний момент у лікарнях перебувають 13 цивільних. Семеро людей, у тому числі 7-річна дитина, від госпіталізації відмовилися.
На місці прильоту продовжують працювати всі екстрені служби та рятувальники. Під завалами ще можуть бути люди, тому пошуково-рятувальна операція триває.
Нагадаємо, російські військові у вівторок, 10 грудня, атакували Запоріжжя. Внаслідок ракетного удару зруйновано приватну клініку, пошкоджено будинки. Спочатку було відомо про 3 загиблих та п'ятьох постраждалих.
Пізніше в ОВА повідомили, що медикам вдалося реанімувати одного постраждалого, який вважався загиблим через російський удар по центру міста.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»