Уряд Канади виділить Україні кредит у розмірі 400 млн канадських доларів (майже 300 млн доларів США) на пріоритетні витрати державного бюджету.
Про це повідомляє пресслужба українського Мінфіну.
Скільки грошей Україна вже винна зовнішнім кредиторам і за яким графіком платитимеСкільки грошей Україна має повернути кредиторам з 2024 до 2049 року – на нашій інфографіці.
Там розповіли, що кошти буде залучено через Адміністративний рахунок МВФ. Кредит надається терміном на 10 років із процентною ставкою у розмірі 1,5% річних.
«Канада є одним із лідерів у підтримці України та стратегічним партнером, який надає значну допомогу з перших днів повномасштабного вторгнення. Пряма бюджетна підтримка з лютого 2022 року сягає понад 5 млрд доларів США. Вдячний Уряду та громадянам Канади за солідарність з Україною та вкрай важливий внесок у стабільність фінансової системи України», – розповів міністр фінансів Сергій Марченко.
У Мінфіні додали, що кошти надійдуть до держбюджету «найближчим часом».
Нагадаємо, нещодавно у відомстві заявили, що не очікують проблем із соціальними виплатами для українців протягом 2025 року.
«Слово і діло» також розповідало, як Кабмін пропонує змінити витрати держави у проекті бюджету-2025.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»