НАБУ оголосило в розшук фігуранта справи про схему на Харківобленерго

Читать на русском
У Національному бюро вирішили оголосити в розшук одного з фігурантів схеми про заволодіння коштами на Харківщині.
скріншот «Слово і діло»

Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук Дмитра Мирного, якого НАБУ і САП підозрюють у причетності до справи за підозрою колишнього виконувача обов'язків генерального директора «Харківобленерго» Костянтину Логвиненку та інших у заволодінні 12,5 млн грн та замаху на заволодіння ще 120 млн грн.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті НАБУ та в розшукових обліках Міністерства внутрішніх справ, повідомляє «Слово і діло».

«Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного у кримінальному провадженні, а саме Мирного Дмитра Володимировича за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, НАБУ і САП затримали ексгендиректора Харківобленерго Костянтина Логвиненка та ще одного співорганізаторами справи.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру екскерівнику Харківобленерго Костянтину Логвиненку та ще чотирьом особам. За даними слідства, у 2021 році в.о. гендиректора АТ «Харківобленерго» у змові з контролером низки комерційних підприємств-постачальників енергетичного обладнання створили організовану групу, до якої також увійшли інші співробітники товариства.

Упродовж квітня-вересня 2021 року керівник АТ «Харківобленерго» забезпечив обрання двох «потрібних» компаній переможцями закупівель 11 904 од. трансформаторного обладнання та 79 425 од. електровимірювальних приладів (лічильників та допоміжного обладнання) за завищеною на 132,5 млн грн вартістю. Водночас ціну окремих компонентів обладнання підняли вп'ятеро.

Протягом 2021-2022 рр. унаслідок часткового виконання договору на постачання трансформаторів та лічильників за завищеними цінами АТ «Харківобленерго» завдано збитків на суму 12,5 млн грн. Наміри щодо заволодіння іншою частиною коштів, а саме 120 млн грн, були зірвані після запровадження режиму воєнного стану та проведення слідчих дій детективами НАБУ.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: