У ВМС розкрили особливості застосування росіянами підводних човнів у Чорному та Азовському морях

Читать на русском
Бойові можливості російських підводних човнів у Чорному та Азовському морях сильно обмежені через особливості акваторії.
Фото: hisutton.com

Бойові можливості російських підводних човнів у Чорному та Азовському морях сильно обмежені через особливості акваторії.

Про це розповів речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону.

Морський бій триває: пошкоджені або знищені кораблі Чорноморського флоту рфУкраїна продовжує знищувати російський Чорноморський флот На інфографіці – пошкоджені та потоплені під час війни кораблі та катери.

Так, росіяни не можуть ефективно використовувати свої субмарини в Азовському морі через недостатню глибину.

«Їхнє перебування там фактично неможливе. Там вони тільки можуть перебувати у надводному положенні і досить обмеженими коридорами», – заявив він.

Крім того, у північній частині Чорного моря російські підводні човни також фактично марні, оскільки там немає глибини для їх повноцінного застосування. З цієї причини ворог може використовувати свої субмарини лише у східній частині чорноморської акваторії.

«Надводними кораблями вони не ризикують проходити, вони знаходяться в основному в Новоросійську, а присутність у морі представлена ​​саме підводним човном. Зазвичай, це одна одиниця. Коли ви бачите дві, здебільшого це ротація», – пояснив представник ВМС.

Нагадаємо, на початку серпня повідомлялося, що Сили оборони вразили в порту Севастополя підводний човен чорноморського флоту рф «Ростов-на-Дону». Внаслідок влучання човен затонув на місці.

Раніше у ВМС України оцінили небезпеку від підводних ракетоносіїв окупаційних військ.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: