Скарга на Содоля: західні ЗМІ дізналися деталі заяви Кротевича

Читать на русском
Одна зі скарг Кротевича була на те, що Содоль не керував обороною Маріуполя і не провів жодної години у місті, але отримав звання Героя України.
Юрій Содольфото Факти ICTV

Американське видання Washington Post отримало доступ до скарги начальника штабу бригади «Азов» Богдана Кротевича, яку він написав на вже колишнього командувача Об'єднаних сил ЗСУ Юрія Содоля.

Про це повідомляється на сайті WP.

Зеленський анонсував «висновки» щодо урядовців, які давно не були поблизу фронтуПрезидент, перебуваючи на Донеччині, заявив, що деякі профільні чиновники не були тут по півроку і більше.

Повідомляється, що Кротевич звернувся до ДБР із низкою скарг на Содоля.

За даними видання, Кротевич скаржився на те, що Содоль не керував обороною Маріуполя і не провів жодної години у місті, але, незважаючи на це, отримав звання «Героя України».

Крім того, Содоль нібито не постачав бригаді «Азов» боєприпаси і не забезпечив наявність оборонних споруд у Маріуполі перед російським вторгненням.

Також WP наводить ситуацію із заяви Кротевича, коли один із командирів просив Содоля озвучити план дій, але у відповідь нібито почув: «Нам гаплик».

Також Кротевич заявив, що Содоль, командуючи східним фронтом, закликав «Азов» наступати, хоча бригада не мала достатньо артилерійських боєприпасів.

Нагадаємо, начальник штабу бригади Національної гвардії «Азов» Богдан Кротевич подав заяву до ДБР із закликом провести розслідування стосовно на той момент командувача Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Юрія Содоля. Причиною він назвав втрати на війні з рф і не тільки.

Ввечері 24 червня президент Володимир Зеленський ухвалив рішення замінити командувача Об'єднаних сил ЗСУ. Він звільнив Юрія Содоля та призначив замість нього бригадного генерала Андрія Гнатова.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: