У тимчасово окупованому Маріуполі місцеві мешканці заявили, що у будинках досі відсутнє опалення, електро- та газопостачання.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада у Telegram.
Зазначається, що містяни продовжують замерзати. Окупаційна влада роздала електрообігрівачі, однак люди не можуть ними скористатися через відсутність світла.
Російські окупанти доруйновують Маріуполь, зносячи будинки: супутникові знімкиУ тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники масово зносять пошкоджені багатоповерхівки.
Зокрема, жителі будинку на проспекті Металургів, 137 скаржаться, що на їхні запити немає реакції. Люди заклеїли вікна плівкою у мінусову температуру.
Крім того, подібна ситуація і по вулиці Азовстальській, 89-103.
«Так окупанти продовжують геноцид мирного населення Маріуполя. У місті повний колапс та справжній Холодомор», – зазначили у міськраді.
Нагадаємо, що у Маріуполі загарбники замість опалення та мобільних котелень видали місцевим мешканцям 160 обігрівачів.
Раніше також повідомляли, що в маріупольських квартирах, де немає опалення, вода перетворюється на кригу.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»