Мінцифри опублікували чатботи, які допоможуть українцям під час війни

Читать на русском
Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило перелік чатботів, які допоможуть подолати окупанта та містять корисні поради.
gsminfo.com.ua

Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило перелік чатботів, які допоможуть подолати окупанта та містять корисні поради.

Список оприлюднила пресслужба міністерства.

Готовий до всього − тут можна дізнатися про те, як вступити в територіальну оборону, вижити цивільному та як діяти в кризовій ситуації.

Джгут 2.0. Перша допомога. Він розкаже, що робити, якщо ви не знаєте/не пам’ятаєте алгоритмів дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також інші поради першої медичної допомоги.

SaveUA − допоможе знайти у своїй області як волонтерів, так і запропонувати власну допомогу, зокрема продукти харчування, транспорт, паливо, прихисток тощо.

STOP Russian War. Завдяки боту треба повідомляти про пересування ворожої техніки.

StopRussia. За його допомогою можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які поширюють дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ.

Народний месник - спеціальний чатбот, куди українці зможуть надсилати інформацію про ворожі мітки на дорогах країни та пересування загарбницьких сил РФ.

Нам по дорозі. Бот допоможе українцям з автівками та українцям, яким немає чим їхати, знайти одне одного.

Прихисти українців. Інструмент для того, щоб ті, хто потребують притулку, і ті, хто можуть його надати, знайшли одне одного.

Турботник. Бот допомагає 24/7 українським переселенцям отримати тимчасову домівку та необхідні речі у ЦНАПах, що працюють як пункти турботи.

Нагадаємо, у Нацполіції створили сайт, де зібрали повний перелік дій при виявленні боєприпасів, що не розірвалися.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: