Рівень смертності від COVID піде на спад днями – НАН

Читать на русском
Рівень смертності від COVID повинен піти на спад найближчими днями. Зараз він завершує стадію плато.
фото з відкритих джерел

В Україні найближчими днями рівень смертності від коронавірусу завершить перебувати на стадії плато і почне знижуватися.

Про це йдеться у прогнозі розвитку епідемії COVID-19 в Україні у період з 20 квітня по 4 травня від НАН України.

Рік із COVID-19 в Україні: як змінювалася кількість інфікованих та померлихРік тому в Україні був зареєстрований перший випадок коронавірусу. На інфографіці – помісячна динаміка захворюваності та смертності від COVID-19.

За висновками вчених, кількість нових летальних випадків від коронавірусу в Україні скоротилася менш ніж на 5% і продовжує, в загальному, перебувати на плато.

«Смертність від COVID-19 знаходиться на завершальній фазі плато, очікується зниження смертності найближчими днями», - сказано в повідомленні.

При цьому в НАН прогнозують, що середня кількість нових випадків COVID протягом тижня 21-27 квітня може досягти позначки в 10 529 (за моделлю Prophet) і 12 369 (за моделлю SEIR-U), а протягом 28 квітня - 4 травня очікується в середньому 11 122 випадки.

Зараз середня кількість нових виявлених хворих - 12 743 особи на день.

Нагадаємо, раніше в НАН заявили, що пік захворюваності на COVID в Україні пройдено. Також вчені розповідали, хто з українців найчастіше хворіє на коронавірус.

При цьому за добу в Україні зросла кількість нових хворих.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: