У ВООЗ назвали чотири гіпотези, як COVID уперше передався людині

Читать на русском
Міжнародна група вчених Всесвітньої організації охорони здоров'я висунула чотири гіпотези того, як коронавірус передався людині.
Фото: Reuters

Міжнародна група вчених Всесвітньої організації охорони здоров'я висунула чотири гіпотези того, як коронавірус передався людині.

Про це пише Sky News.

Перша гіпотеза – людина заразилася прямо від тварини, проте малоймовірно, що це від кажана. ВООЗ рекомендує подальші дослідження.

Друга гіпотеза – перехід від «проміжного господаря», який «потенційно ближче до людей». У ВООЗ це називають найбільш вірогідною версією, однак вона потребує додаткових досліджень.

Третя версія, що COVID-19 міг передатися людині через заморожені продукти, «що виступають в якості поверхні для передачі вірусу людині». Це також вимагає подальших досліджень.

Четверту теорію про витік коронавірусу з китайської лабораторії назвали «надзвичайно малоймовірною».

Зазначимо, що вчені заявили, що неможливо встановити, як коронавірус потрапив на ринок в Ухань. У ВООЗ припускають, що вірус міг виникнути і не в Ухані. За їх даними, СOVID міг циркулювати за межами китайського міста до перших зареєстрованих випадків.

Нагадаємо, експерти з групи ВООЗ приїхали три тижні тому в Ухань, аби дослідити походження коронавірусу. Китайська влада надала їм повний доступ до всіх замовлених об'єктів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал