В Україні перевели військові звання на стандарти НАТО

Читать на русском
Міністр оборони Андрій Таран підписав наказ про переведення українських військових звань на коди військових рангів НАТО.
mil.gov.ua

Міністр оборони Андрій Таран підписав наказ про переведення українських військових звань на коди військових рангів НАТО за стандартом НАТО STANAG 2116.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони в середу, 6 січня.

Україна розраховує вступити в НАТО через 10 років – МЗСУкраїна розраховує стати повноцінним членом НАТО в 2030 році. Такі прогнози озвучили в МЗС України.

«Зазначений перелік встановлює відповідність кодифікації військових звань військовослужбовців Збройних Сил України військовим рангам НАТО. Це ще один крок, що забезпечує сумісність зі збройними силами держав-членів», - заявив Таран.

За його словами, підписаний наказ починає євроатлантичну трансформацію наявної системи кадрового менеджменту на управління кар'єрою військовослужбовців за військовим званням.

У свою чергу, це стане складовою частиною проєкту Концепції військової кадрової політики Збройних сил України до 2025 року.

«Дані рішення покликані змінити систему управління кар'єрою радянського зразка на сучасну, прийняту в арміях провідних країн. Фактично, це керівництво до дій кадровим органам переходити на нову філософію роботи, що передбачає створення кар'єрної карти кожному солдату, сержанту, офіцеру з його підготовки, зростання і забезпечення», - зазначив Таран.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський виключив відмову України від курсу до НАТО.

Також повідомлялося, що Нацгвардія розробляє доктрину з концепціями НАТО.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал