Більшість українців вважає, що кількість хворих на коронавірус зростатиме - опитування

Читать на русском
Респондентів попросили оцінити, чи впоралась вже Україна з епідемією коронавірусу. 18% опитаних вважають, що епідемію в нашій країні подолали, і нових хворих ставатиме менше.

Більшість українців вважають, що кількість нових хворих на коронавірус зростатиме.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, опубліковані в понеділок, 29 червня.

Респондентів попросили оцінити, чи впоралась вже Україна з епідемією коронавірусу. 18% опитаних вважають, що епідемію в нашій країні подолали, і нових хворих ставатиме менше. 63% дотримуються думки, що Україна ще не впоралася з епідемією, і число нових хворих швидко зростатиме. 19% українців не змогли визначитися з відповіддю.

Водночас, оцінюючи наміри продовжити впровадження другого етапу медреформи, 25% респондентів відповіли, що підтримують це; 40% сказали, що вони проти продовження медичної реформи; 32% опитаних мало знають про другий етап медичної реформи та не мають усталеної думки.

КМІС з 20 по 23 червня 2020 провів опитування 2000 респондентів методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

Раніше повідомлялося, що за станом на ранок, 29 червня, виявили понад 43 тисяч випадків коронавірусу. За добу - 646 нових випадків. Це майже на три сотні менше, ніж добою раніше.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: