Спалах коронавірусу: МОЗ спрямувало до Харкова комісію

Читать на русском
МОЗ направило комісію до Харкова через спалах COVID-19 серед лікарів. Причиною стурбованості МОЗ стало зараження 27 лікарів в обласній інфекційній лікарні.

МОЗ направило комісію до Харкова через спалах COVID-19 серед лікарів. Причиною стурбованості МОЗ стало зараження 27 лікарів в обласній інфекційній лікарні.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода сказав заступник міністра охорони здоров'я, головний санлікар України Віктор Ляшко.

За його словами, поки що місцева влада Харкова має різні точки зору на цю ситуацію.

«Питання в тому, що такий сигнал був отриманий, міністр охорони здоров'я спілкувався з головою ОДА, там різні були точки зору на цю ситуацію. Щоб розібратися, міністр охорони здоров'я сформував комісію і направив до Харківської області. Вона ще раз перевірить всі факти на місці. Вони підготують довідку, тоді вже за результатами цієї інформації, яку ми отримаємо від представників МОЗ, які були безпосередньо на місці, ми повідомимо додатково», - сказав він.

Зараз комісія працює у Харкові вже два дні.

Хоча директор обласного департаменту охорони здоров'я Вадим Іванніков, каже що в Харківській обласній інфекційній лікарні всього вистачає.

«Обласна інфекційна лікарня одна із найбільш оснащених лікарень, і в плані персоналу теж», - говорить голова департаменту.

Також відомо за інформацією родичів, що пацієнтів просили купувати ліки за власний кошт. І з цим буде теж розбиратися комісія МОЗ.

Раніше повідомлялося, що в Харківській області зафіксовано спалах коронавірусу в психоневрологічному інтернаті.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: