У світі понад 70 тисяч неврахованих смертей від коронавірусу – ЗМІ

Читать на русском
Під час пандемії коронавірусу померло щонайменше на 71 тисячу більше людей, ніж в офіційних звітах країн про смертність внаслідок COVID-19.

Під час пандемії коронавірусу померло щонайменше на 71 тисячу більше людей, ніж в офіційних звітах країн про смертність внаслідок COVID-19.

Про це повідомляє The New York Times, посилаючись на результати аналізу смертності у 22 країнах.

Так, за даними видання, за останні два місяці у більшості з зазначених країн померло набагато більше людей, ніж в попередні роки. Загальна кількість включає смертельні випадки від COVID-19, а також від інших причин, крім того, ймовірно включаючи людей, які не могли лікуватися у лікарнях, оскільки медзаклади були перевантажені.

Так, у Великій Британії, де зареєстровано найбільше смертей через COVID-19, ніж у будь-якій іншій країні, крім США, з середини березня померло понад 130 тисяч осіб - на 53 300 осіб більше, ніж зазвичай за цей період, і на 16 700 більше, ніж було зафіксовано офіційною статистикою смертності від коронавірусної хвороби.

Як зазначає видання, у більшості країн відмінності між офіційними показниками смертності і загальним зростанням смертності відображають обмежену кількість тестів на вірус, а не навмисне заниження статистики.

Дослідники відзначають, що загальне число смертей дає більш повний портрет пандемії, особливо тому, що більшість країн повідомляють тільки про ті смерті через COVID-19, які відбуваються у лікарнях.

Нагадаємо, у світі на ранок 13 травня від COVID-19 померли 291 334 особи, вилікувалися більш 1 млн 483 тис. 198 осіб. Загальна кількість виявлених випадків зараження досягла 4,2 млн осіб.

На ранок 13 травня в Україні зафіксовано 16 425 випадків коронавірусної хвороби.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: