Вчені прогнозують загибель 15 мільйонів людей від коронавірусу

Читать на русском
Австралійські вчені вважають, що від коронавірусу нового типу в кращому випадку загинуть 15 мільйонів людей, а світовий ВВП втратить 2,4 трильйона доларів.

Австралійські вчені вважають, що від коронавірусу нового типу в кращому випадку загинуть 15 мільйонів людей, а світовий ВВП втратить 2,4 трильйона доларів.

Про це пише Business Insider.

Так вчені Австралійського національного університету змоделювали сім сценаріїв впливу епідемії коронавируса на світову економіку.

Чотири з семи розглянутих сценаріїв досліджують вплив поширення COVID-19 за межами Китаю. У сьомому сценарії розглядається глобальний вплив, при якому помірна пандемія відбувається щороку протягом невизначеного періоду часу.

«Але навіть у моделі низької серйозності - або в найкращому сценарії з семи, які, як зазначається в документі, не були остаточними - дослідники AНУ оцінюють втрату глобального ВВП в розмірі 2,4 трлн. дол. США, з передбачуваним числом загиблих у 15 млн. осіб. Вони змоделювали свої оцінки за прикладом пандемії грипу в Гонконгу, від спалаху якої в 1968 - 1969 роках загинуло близько 1 мільйона людей», - йдеться в публікації.

У моделі високого ступеня тяжкості, змодельованій після пандемії іспанського грипу, через яку в період з 1918 по 1920 роки в світі загинуло, приблизно, 17-50 мільйонів осіб, глобальні втрати ВВП можуть досягати 9 трильйонів доларів США. За цією моделлю число загиблих перевищує 68 мільйонів.

Дослідження китайських вчених показало, що близько 80% випадків COVID-19 є легкими, і експерти вважають, що про багато випадків легкого захворювання не повідомлялося, тому що деякі люди не звертаються до лікаря або в лікарні для лікування.

Раніше в ВООЗ заявили, що епідемія коронавірусу нового типу COVID-19, який поширюється світом з Китаю, становить загрозу для кожної країни.

Нагадаємо, в Китаї число підтверджених випадків зараження коронавірусом перевищило 80,5 тисячі, з них 3042 пацієнта померли і більше 53,7 тисячі вилікувалися.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал