Рада посилила відповідальність за порушення пожежної безпеки в лісах

Читать на русском
Спочатку проект закону нардепи схвалили за основу, віддавши за нього 352 голоси. Але потім він був ухвалений в цілому, за що проголосували 322 парламентарія.

Парламент схвалив за основу і в цілому законопроект №1149 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення пожежної безпеки в лісах)».

Відповідне рішення прийняла Рада в середу, 5 лютого.

Спочатку проект закону нардепи схвалили за основу, віддавши за нього 352 голоси. Але потім він був ухвалений в цілому, за що проголосували 322 парламентарія.

Відзначимо, нардепи схвалили документ без обговорення.

Відповідно до закону, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 50 до 100 таких мінімумів.

При цьому знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 60 до 120 таких мінімумів.

Раніше Рада підтримала ратифікацію угоди між Україною та Литвою в сфері трудової міграції.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал