Світовий банк дав прогноз зі зростання економіки

Читать на русском
Експерти Світового банку зробили прогноз темпів зростання світової економіки на 2020 рік, відповідно до якого очікується незначне збільшення темпів зростання.

Експерти Світового банку зробили прогноз темпів зростання світової економіки на 2020 рік, відповідно до якого очікується незначне збільшення темпів зростання.

Про це йдеться в доповіді банку.

Зокрема, очікується, що світова економіка зросте з 2,4% у 2019 році до 2,5% у 2020 році.

У доповіді також прогнозується, що економіка зросте у 2021 році на 2,6%, у 2022 році - до 2,7%.

До слова, у червневому прогнозі Світового банку йшлося про більш високі темпи зростання: 2,7% у 2020 році, 2,8% у 2021 році.

Передбачається, що в групі країн з розвиненою економікою зростання сповільниться до 1,4% у 2020 році (1,6% - у 2019 р.). У США у 2020 році прогнозується спад з 2,3% у 2019 році до 1,8% через підвищення мит і політичної невизначеності, у зоні євро - з 1,1 до 1% на тлі «низької активності в промисловості».

Для країн з ринком, що формується, і країн, що розвиваються, темпи зростання збільшаться з 3,5% у 2019 році до 4,1% у 2020-му, але це зростання не буде повсюдним.

У числі ризиків для темпів зростання світової економіки в доповіді називаються «нове загострення напруженості в торгівлі і невизначеності у сфері торговельної політики, різкіший, ніж очікувалося, спад в економіці найбільших країн і фінансові потрясіння в країнах з ринком, що формується, і країнах, що розвиваються».

Автори доповіді зазначають, що відновлення темпів економічного зростання не дозволить істотно скоротити масштаби бідності у світі, оскільки зростання виробництва на душу населення залишиться «набагато нижчим за багаторічні середні показники».

Нагадаємо, Світовий банк поліпшив прогноз щодо зростання економіки України.

Також Світовий банк зафіксував зниження бідності в Україні.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...