У Зеленського відреагували на запуск поїздів Кримським мостом

Читать на русском
Представництво президента України Володимира Зеленського в АР Крим у понеділок, 23 грудня, засудило візит президента РФ Путіна на півострів і запуск залізничного сполучення.

Представництво президента України Володимира Зеленського в АР Крим у понеділок, 23 грудня, засудило візит президента РФ Путіна на півострів і запуск залізничного сполучення.

Про це йдеться на сторінці представництва у Facebook.

У заяві йдеться про протиправність запуску залізничного сполучення між Росією і тимчасово окупованим Кримом і чергового неузгодженого з Україною візиту Путіна на українську територію.

У представництві зазначають, що будь-який в'їзд або виїзд на тимчасово окупований Крим повинен відбуватися тільки за узгодженням з українською стороною і через КПВВ на адміністративному кордоні. Крім того, в представництві заявляють, що візит Путіна на тимчасово окуповану Росією територію України - Автономну Республіку Крим і Севастополь - «є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України, зневагою Кремлем загальновизнаних принципів і норм міжнародного права».

Також у представництві зазначають, що ніякі дії РФ щодо Криму не змінять закріплений у Конституції України та міжнародно визнаний статус АРК і Севастополя як невід'ємних частин території України.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Путін запустив залізничний рух по Кримському мосту.

Нагадаємо, 18 грудня Ростехнагляд підтвердив технологічну готовність об'єкта Кримський міст, який з'єднує Керченський півострів із Таманським півостровом.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: