В РНБО назвали головну загрозу світовій безпеці

Читать на русском
Секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що сфера кібербезпеки є однією з найважливіших пріоритетів діяльності РНБО України.

Секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що сфера кібербезпеки є однією з найважливіших пріоритетів діяльності РНБО України.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

«У наступні п'ять-десять років кіберзброя стане номером один у світі, навіть ядерна зброя відійде на другий план», - заявив він.

При цьому секретар РНБО додав, що в глобалізованому світі, де війни все більше стають гібридними, захист інформації та пристроїв для роботи з нею є вкрай важливим, оскільки для кіберзлочинів не існує кордонів.

«У цьому контексті секретар РНБО України повідомив про роботу над оновленою Стратегією кібербезпеки, і зазначив, що в Апараті РНБО України триває робота над розвитком Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) в відповідності до сучасних викликів, головним завданням якого визначено, зокрема, прогнозування та виявлення потенційних і реальних кіберзагроз, а також забезпечення РНБО України аналітичними матеріалами», - йдеться в повідомленні.

Данілов також підкреслив, що Володимир Зеленський приділяє багато уваги питанням кібербезпеки, і за підсумками засідання РНБО України 7 грудня ухвалена низка рішень в цій сфері.

«У свою чергу, члени американської делегації відзначили, що Україна дає відсіч кібератакам. Співробітники Сенату США відзначили співзвучну підтримку України в Конгресі і Сенаті, свідченням чого, зокрема, є виділення 300 млн дол. військової допомоги, а також запровадженняя санкцій щодо російської енергетики», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в РНБО не виключають ескалацію на Донбасі після нормандської зустрічі.

Також відзначимо, Данілов розкрив деталі закритого засідання РНБО.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал