Погіршення погоди та заморозки: синоптики дали прогноз на тиждень

Читать на русском
Погода в Україні з понеділка, 18 листопада, погіршиться. Місцями очікуються дощі та нічні заморозки до -8 градусів.

Погода в Україні з понеділка, 18 листопада, погіршиться. Місцями очікуються дощі та нічні заморозки до -8 градусів.

Про це повідомляє Український гідрометцентр в неділю, 17 листопада.

Тиждень в Україні почнеться з хмарної і сухої погоди. Вдень температура повітря коливатиметься від +7 до +13 градусів. На Закарпатті стовпчики термометрів піднімуться до +14... +16. Вночі в північних і центральних областях від 0 до +2, на заході та півдні від +2 до +6, в східних областях можливо похолодання до -1

У вівторок, 19 листопада, погодна ситуація залишиться незмінною. Температура повітря в північних і східних областях вдень буде триматися в межах +4...+6. У центральних і південних вдень від +7 до +12. На заході термометри покажуть від +10 до +16. Вночі в північних і центральних областях від 0 до +2, а на півдні і заході від +2 до +7. У східних областях знову похолодає до -1.

У середу, 20 листопада, погода в західних областях погіршиться, очікуються невеликі опади. Незважаючи на дощі, температура повітря на заході буде триматися в межах +9...+14. На решті території сухо. У східних, центральних та північних областях вдень від +2 до +6. На півдні вдень від +7 до +10. Вночі на сході знову очікується до -1, на півночі температура буде триматися в межах 0...+ 2, в центральних і південних - від +2 до +6. На заході вночі від +4 до +6.

У четвер, 21 листопада, опади збережуться на заході, температура вдень там буде коливатися від +6 до +14, вночі від +4 до +6. У північних і східних областях вдень термометри покажуть від +1 до +4, вночі похолодає до -6...-8 градусів. У центральних і південних областях вдень від +2 до +6, вночі можливо похолодання до -2.

Раніше в Києві затримувався рух трамваїв і тролейбусів через негоду.

Також нагадаємо, рятувальники попередили про погіршення погодних умов в Україні.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: