Рада скасувала список держкомпаній, заборонених до приватизації

Читать на русском
Парламент скасував перелік заборонених до приватизації державних підприємств, прийнявши законопроект № 1054-1 в цілому з подальшим техніко-юридичним доопрацюванням.

Парламент скасував перелік заборонених до приватизації державних підприємств, прийнявши законопроект № 1054-1 в цілому з подальшим техніко-юридичним доопрацюванням.

Зазначається, що за законопроект у другому читанні проголосували 250 нардепів при необхідних 226 голосах.

«До другого читання ми внесли запобіжники, які не дозволять відправити на банкрутство держпідприємства, які всі ці роки штучно накачувалися боргами. Ми вводимо мораторій на стягнення майна за борги і порушення справ про банкрутство на три роки», - сказала заступник голови комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа (Слуга народу) з трибуни парламенту.

Комітет врахував 13 з поданих 25 поправок до другого читання.

Згідно з текстом законопроекту, підготовленого до другого читання, парламент зобов'язує Кабінет Міністрів протягом трьох місяців з моменту набуття законом чинності розробити і подати на розгляд парламенту перелік стратегічних підприємств, де держава не може продати контрольний пакет акцій.

Крім цього, законопроект виключає національний поштовий оператор Укрпошту із ст. 4 закону Про приватизацію.

«Це виключно для того, щоб була можливість завести стратегічного інвестора на міноритарний пакет акцій», - зазначила Підласий.

Раніше Рада ліквідувала комісію з питань приватизації.

Нагадаємо, Зеленський підписав зміни до закону про приватизацію держмайна.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...