Єврокомісія призначила спецрадника у відносинах з Україною

Читать на русском
Єврокомісія під час засідання в середу призначила Ельмара Брока спеціальним радником президента Єврокомісії у відносинах з Україною.

Єврокомісія під час засідання в середу призначила Ельмара Брока спеціальним радником президента Єврокомісії у відносинах з Україною.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на прес-службу Єврокомісії.

Зазначимо, Брок буде консультувати президента з питань стратегії і пріоритетів в Україні після президентських і парламентських виборів у країні в цьому році. Це рішення вступає в силу з сьогоднішнього дня.

«Завдяки своєму майже 15-річному досвіду роботи на посаді голови комітету у закордонних справах в Європейському парламенті, Брок буде сприяти встановленню зв'язків з новим урядом та визначенню пріоритетів і переваг нової адміністрації з ЄС», - йдеться в повідомленні.

Раніше Брок був заступником голови та головою робочої групи із закордонних справ Європейської народної партії (1994-1999 роки), головним доповідачем Європейського парламенту щодо розширення ЄС (1999-2007 роки).

Також повідомлялося, що новим главою делегації ЄС в Україні став представник Естонської Республіки Марті Маасікас.

Нагадаємо, новим послом Великобританії в Україні Станлеи Мелінда Сіммонс. До своїх обов'язків вона приступить влітку 2019 року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: