Авакова залишили на посаді під «персональну відповідальність» президента

Читать на русском
Арахамія повідомив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков залишиться на посаді на пів року під особисту відповідальність президента Володимира Зеленського.

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков залишиться на посаді на пів року під особисту відповідальність президента Володимира Зеленського.

Як пише «Слово і Діло», про це сказав голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, «Укрінформ».

Разумков пояснив, хто вирішить питання звільнення АваковаРазумков зазначив, що в нинішньому порядку денному є питання призначення нового прем'єра і складу уряду.

«Мої прогнози, тобто це вже майже факт: Арсен Борисович тимчасово залишається (на посаді міністра внутрішніх справ - ред.) під персональну відповідальність президента», - сказав він.

За словами голови фракції «Слуга народу», причиною відтермінування відставки Авакова є «перехідний період».

Арахамія підкреслив, що за цей час міністр має повністю оновити склад своїх заступників, які, в свою чергу, «мають почати працювати, набувати досвід, контролювати це міністерство і почати впроваджувати реформу, яку нам обіцяли».

Він також вважає, що Аваков сам подасть у відставку і додав, що через «перехідний період» на посаді міністра фінансів залишається Оксана Маркарова.

За його словами, міністр оборони Степан Полторак перший час буде підтримувати свого наступника Андрія Загороднюка і допомагатиме йому.

Нагадаємо, Арсен Аваков очолює Міністерство внутрішніх справ із 27 лютого 2014 року.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: