Мінекології відреагувало на аварію на ТЕС у Дніпрі

Читать на русском
У зв'язку з інцидентом Державною екологічною інспекцією в Дніпропетровській області надано термінове розпорядження керівництву станції.

Придніпровська ТЕС, на якій 5 серпня сталася аварія, уже двічі у 2019 році не допускала Державну екологічну інспекцію в Дніпропетровській області для перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє пресслужба Міністерства екології та природних ресурсів України на своїй сторінці у Facebook.

У зв'язку з цим 16 червня і 22 липня були складені акти про недопуск і викликані представники поліції. У зв'язку з інцидентом 5 серпня Державною екологічною інспекцією в Дніпропетровській області надано термінове розпорядження керівництву станції про надання інформації за фактом аварійних ситуацій.

Крім цього надано припис щодо термінового вжиття заходів для недопущення порушень вимог природоохоронного законодавства, у тому числі недопущення перевищення встановлених нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря і погіршення якості атмосферного повітря в санітарно-захисній зоні підприємства.

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі сталася аварія на ТЕС. На Придніпровській ТЕС через пошкодження труби стався викид димових газів і пари, у результаті небо затягнуло чорним димом.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал