У поліції пояснили, як нестимуть службу патрулі Нацгвардії

Читать на русском
Патрулі гвардійців нестимуть службу в особливо криміногенних районах міст і в місцях масових скупчень людей.

У Міністерстві внутрішніх справ України відреагували на зауваження громадян щодо самостійного патрулювання вулиць міст і населених пунктів військовослужбовцями Національної гвардії та озвучуваних побоювань, що вони матимуть необмежені повноваження і порушуватимуть права людей.

Про це пише «Слово і Діло».

У Нацгвардії з'явилося нове застосуванняПатрулювати українські міста з 1 серпня будуть піші підрозділи особового складу Національної гвардії.

«Перш за все, хочемо вам нагадати, що у своїй діяльності Національна гвардія України керується виключно Конституцією України і законом про Національну гвардію! Тому гвардійці жодним чином не будуть використані для обмеження ваших прав і свобод!» - йдеться в повідомленні МВС.

У міністерстві підкреслюють, що, керуючись ст. 12 п. 2 закону про Нацгвардію, самостійні патрулі гвардійців на вулицях населених пунктів країни покликані забезпечувати охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян і держави від злочинних та інших протиправних посягань.

«Окремо нагадуємо, що патрулі гвардійців нестимуть службу в особливо криміногенних районах ваших міст і в місцях масових скупчень людей. У разі виникнення ситуації, яка може загрожувати вашому життю і здоров'ю, гвардійці обов'язково прийдуть вам на допомогу», - додають у МВС.

Також у повідомленні зазначається, що самостійні патрулі Нацгвардії діють у координації з Національною поліцією, «тому всі побоювання громадян щодо перевищення прав гвардійцями - абсолютно безпідставні».

Як повідомлялося, патрулювати українські міста з 1 серпня будуть піші підрозділи особового складу Національної гвардії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал