У Лівії знищили два українські літаки - ЗМІ

Читать на русском
Офіційної інформації про ракетні удари по аеропорту, на якому знищені нібито українські літаки, немає.

У Лівії в результаті удару по аеропорту Аль-Джуфра, який контролюють сили Лівійської національної армії Халіфи Хафтара, знищено два літаки Іл-76.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє Al-Jazeera.

За даними авіаційного ресурсу avia.pro, в результаті ракетного удару могли бути знищені два транспортні літаки Іл-76, і обидва належать Україні.

А в Telegram-каналі Галлифрейские технологии повідомляється, що українські вантажні повітряні судна були зафрахтовані ОАЕ і перевозили до Лівії з Туреччини заборонену зброю. Також в опублікованій на каналі новині сказано, що командир одного екіпажу загинув, а доля решти пілотів поки невідома.

Згідно з іншими даними, саме в результаті удару Лівійської національної армії, про що свідчить відео, були знищені літаки, що перевозили озброєння для Уряду національної єдності. Згідно з останніми зведеннями, ракетні удари завдавалися винятково Лівійською національною армією, зокрема повідомлялося про нанесення ударів по міжнародному аеропорту Місрата.

Офіційні коментарі із цього приводу відсутні, проте супутникові знімки свідчать про те, що як мінімум один літак був знищений на авіабазі Аль Джафра, що знаходиться під контролем Лівійської національної армії.

Нагадаємо, на початку липня Рада безпеки ООН закликала всі сторони конфлікту в Лівії до деескалації та повернення до процесу політичного врегулювання під егідою організації.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: