Постраждалі вкладники ЖК Войцехівського планують жити в КМДА, щоб отримати свої квартири

Читать на русском
Інвестори недобудов Войцехівського не погоджуються на пропозиції очільників київської адміністрації – створити житлові кооперативи і за власні кошти добудувати незаконні недобудови.

Інвестори «недобудов Войцехівського» не погоджуються на пропозиції очільників київської адміністрації – створити житлові кооперативи і за власні кошти добудувати незаконні недобудови, передає «Слово і Діло».

Про це вони заявили під час мітингу під Київською міською державною адміністрацією 25 травня.

«Уже є сотні кооперативів, за які влада не несе відповідальності. Кооперативи збирають з нас гроші незаконно, а потім розкрадаються. І ця проблема створилася ще з часів, коли забудовник ставив паркани. Органи контролю мають реагувати миттєво, а не зробили цього. Натомість влада рекламувала цих забудовників, а коли квартири були куплені, будівництво було оголошене незаконним», - пояснили свою позицію інвестори.

Кличко вийшов до інвесторів столичних недобудов, які мітингують під КМДАСлово і Діло

Активісти вимагають, щоб Кличко доручив слідчим перевірити службових осіб, які допустили це будівництво. Також люди хочуть, щоб міська влада легалізувала незаконні недобудови та посприяла в отриманні всіх дозвільних документів.

«Ми напрацьовуємо дорожню карту вирішення проблеми по кожному ЖК», - відповів на ці вимоги Віталій Кличко, виступаючи перед мітингуючими.

Активістам не вдалося встановити намети біля будівлі Київської адміністрації. Натомість вони поклали під стінами КМДА матраци та парасольки від сонця. Тепер вони організували цілодобове чергування, бо не вірять у щирість міської влади.

Нагадаємо, «Слово і Діло» також розслідувало схему незаконного виведення коштів з однієї з недобудов орбіти Войцехівського – ЖК «Шевченківський квартал». Проаналізувавши банківські виписки компаній, причетних до будівництва цього ЖК, з’ясувалося, що гроші вкладників вкладали в будівництво іншого столичної новобудови – «RichHouse». І до цього, ймовірно, був причетний народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль. Також журналісти дійшли висновку, що до будівництва ЖК «Шевченківський квартал» має прямий стосунок Олег Репа. Зараз йому заборонили з’являтися в офісі продажів, бо він є підозрюваним у кримінальній справі за статтею «шахрайство».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.