Україна отримала 1 млрд євро від продажу облігацій

Читать на русском
Україна отримала 1 млрд євро від розміщення облігацій зовнішньої державної позики, так званих єврооблігацій.

Україна отримала 1 млрд євро від розміщення облігацій зовнішньої державної позики, так званих єврооблігацій.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів України.

Як повідомляється, у четвер 20 червня України отримала 1 млрд євро із дохідністю 6,75% та строком погашення до 20 червня 2026 року.

Єврооблігації були придбані інвесторами зі Сполучених Штатів Америки (32%), Британії (27%), Німеччини (17%) та інших країн Європейського союзу (13%). Також єврооблігації купили інвестори зі Швейцарії та країн Азії, частка яких склала 7% та 4% відповідно.

Зазначається, що отримані від продажу єврооблігацій кошти були перераховані на рахунки Державної казначейської служби та будуть використані для фінансування держбюджету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна розмістила випуск єврооблігацій обсягом 1 млрд євро з кінцевим строком погашення 20 червня 2026 року. Новому випуску присвоєний рейтинг B- рейтинговим агентством Standard & Poor’s та B- рейтинговим агентством Fitch. Розрахунки за новим випуском мали відбутися 20 червня 2019 року.

Відзначимо, в останній раз Україна виходила на ринок зовнішніх запозичень в жовтні 2018 року, розмістивши п'ятирічні євробонди на суму 750 млн доларів під 8,994% річних і десятирічні на 1,250 млрд доларів під 9,750%.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал