Справа «Спецтехноекспорту»: суд залишив заарештованим вилучене майно

Читать на русском
Столичний райсуд не побачив підстав для зняття арешту з техніки колишнього заступника керівника державного оборонного підприємства.

Суд залишив заарештованим мобільні телефони, планшети і флешки, які були вилучені детективами Національного антикорупційного бюро під час обшуку у колишнього заступника директора державного держрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства «Спецтехноекспорт» Володимира Муцинова.

Таке рішення 28 травня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олена Букіна за результатами розгляду клопотання адвоката підозрюваного, повідомляє «Слово і Діло».

Адвокат Муцинова просив суд зняти арешт з вилученого майна його клієнта, зокрема, мобільних телефонів, планшетів і флешки. Вивчивши клопотання, суддя відмовила в його задоволенні.

За версією слідства, у 2009 році за ініціативи керівництва «Спецтехноекспорту» уклало з іноземною компанією Global Marketing SPLTD угоду з супроводу одного з зовнішньо-економічних контрактів. За цим контрактом «Спецтехноекспорт» мав поставити військову продукцію, вироблену держпідприємством «Завод 410 ЦА» для Міністерства оборони Індії (Штабу Військово-повітряних сил). Посередництво нерезидента мало забезпечити укладання та подальше виконання зовнішньо-економічного контракту, за що «Спецтехноекспорт» заплатило $2,22 млн. Натомість детективи НАБУ встановили, що Global Marketing SPLTD заявлені послуги не надавав, хоча між «Спецтехноекспортом» та іноземною фірмою були підписані акти про виконання робіт. На основі зазначених актів «Спецтехноекспорт» перерахував $2,2 млн на рахунок Global Marketing SPLTD у банку Noor Islamic Bank в ОАЕ. Таким чином, держпідприємству завдали шкоди на вказану суму.

Нагадаємо, суд залишив заарештованим майно екс-чиновника «Спецтехноекспорту» Дениса Панасенка. Також суд продовжив домашній арешт Муцинова. Раніше суд продовжив обов'язки ще одному екс-чиновнику «Спецтехноекспорту» Тимофію Романюку.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал