Ціни на газ для населення зросли з 1 червня

Читать на русском
У червні «Нафтогаз» буде відпускати газ для потреб населення за ціною 6 299 грн за 1 тис. куб. м.

Ціни на газ для населення в Україні підвищилися з 1 червня 2019 року, для промислових споживачів - знизилися.

Про це повідомляє «Слово і Діло», з посиланням на дані Асоціації газового ринку України і НАК «Нафтогаз України».

За даними Асоціації газового ринку України, у червні «Нафтогаз» буде відпускати газ для потреб населення за ціною 6 299 грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ і транспортування і розподілу), що на 5,2% вище, ніж в травні. Кінцева ціна газу повинна становити 8 627,01 грн. за 1 000 куб. м. Проте ціни будуть різними в кожній області.

При цьому «Нафтогаз» знизив ціни на газ для промисловості у червні на 7,6-7,9%. «Нафтогаз» пропонує газ за ціною 5 803 - 6 423 грн/тис. куб. м (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

За всю виборчу кампанію в Зеленського не було обіцянок про зниження тарифівВолодимир Зеленський не давав обіцянок знизити тарифи на комуналку. А отже, не міг і зріктися такої обіцянки. Натомість експерти вже стежать за виконанням решти обіцянок Зеленського.

Відзначимо також, що в липні «Нафтогаз» буде відпускати газ для потреб населення майже на 8% дешевше - 5803 грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ, транспортування і розподілу). Згідно з рішенням Кабміну, ціна газу для населення залежить від ціни для промисловості в попередньому місяці.

Нагадаємо, «Нафтогаз» знизив ціни на газ травень для населення до 5 990 грн/тис. куб. м (без ПДВ і транспортування). При цьому кінцева вартість газу повинна становити 8 247 грн. за 1 тис. куб. м. Однак вона коливалася в залежності від області.

Як писало Слово і Діло, за всю виборчу кампанію у Зеленського не було обіцянок про зниження тарифів.

Раніше ми дізналися, як зміняться тарифи до 2021 року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: