ПАРЄ відмовилася від зміни процедури застосування санкцій проти РФ

Читать на русском
Береза зазначив, що за допомогою правок доповідь змінюють з метою фактичного посилення повноважень ПАРЄ.

Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася змінювати процедуру застосування санкцій: зокрема, в ПАРЄ змінюють текст термінової доповіді, який повинен був забезпечити зняття санкцій і повернення делегації РФ до роботи в асамблеї.

Як пише «Слово і Діло», про це написав депутат Верховної ради Борислав Береза ​​в своєму Facebook.

Бюро ПАРЄ затвердило термінові дебати щодо РФБюро Парламентської асамблеї Ради Європи затвердило термінові дебати, під час яких депутатам запропонують підготувати доповідь, метою якої є відібрати у ПАРЄ право накладати санкції на РФ.

За словами парламентаря, за допомогою правок доповідь змінюють з метою фактичного посилення повноважень ПАРЄ.

«Зрада скасовується. У ПАРЄ змінили підхід до доповіді Кокса і підійшли до більш коректного формулюванню регламентних процедур. Тепер за допомогою правок доповідь змінюють з метою фактичного посилення повноважень асамблеї. Перейшли до конструктивного діалогу. Подробиці завтра. Просто наберіться терпіння», - зазначив він.

Додамо також, нардеп Олена Сотник написала, що в ПАРЄ одноголосно підтримали її поправку, відповідно до якої будь-які механізми по санкціям будуть лише додатковими.

Нагадаємо, раніше віце-президент юркомітету Георгій Логвинський заявив, що ПАРЄ 8 квітня ухвалила рішення про внесення до порядку денного асамблеї питання про зміну процедури застосування санкцій.

За його словами, йдеться про зняття санкцій з Росії. Логвинський зазначив, голосування буде в середу, 10 квітня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: