Анонсували українсько-американські навчання Sea Breeze

Читать на русском
Українсько-американські навчання Sea Breeze – 2019 відбудуться на початку липня 2019 року. Вони заплапновані в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях та в північно-західній частині Чорного моря.
Ілюстративне фото.Фото Без Табу.

Влітку 2019 року в Чорному морі почнуться українсько-американські військові навчання «Сі Бриз-2019».

Як пише «Слово і Діло», про це йдеться у повідомленні на сайті ДПСУ.

Петро ПорошенкоНародний депутат України
Порошенко пообіцяв, що українську армію навчатимуть за стандартами НАТОСказано 3 жовтня 2014 р.Статус обіцянки: Виконано

Навчання відбуватимуться в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях та в північно-західній частині Чорного моря.

Цього року «Сі Бриз-2019» передбачатиме виконання завдань за стандартами НАТО на морі, суші, повітрі та під водою.

У морському компоненті заплановані артилерійські стрільби, висадки оглядових груп та багато інших вправ, суть завдань яких не розголошується, оскільки залишається актуальним режим «вільної гри» (free play), в якому раптові завдання будуть надходити від багатонаціонального штабу навчань.

Певною новацією цьогорічних навчань стане відпрацювання річкового елементу. За легендою ворожі елементи намагатимуться заблокувати вихід до моря із найбільшої водної артерії Європи – річки Дунай.

Корабельно-катерний склад Морської охорони отримає завдання забезпечення супроводження транспортних цивільних суден річкою та їх вільний прохід через гирло Дунаю до Чорного моря.

Україна в рейтингах: бюджет став прозорішим, а армія – сильнішоюНайбільший прорив в України в рейтингу відкритості бюджету – країна піднялася на 39-те місце зі 115.

Планом навчань передбачено нарощування натренованості персоналу спеціальних підрозділів, в тому числі й з їх висадкою на захоплені об’єкти з повітря. А в спеціалізованих водолазних тренінгах вперше візьмуть участь представники загону «ДОЗОР», які мають відповідну спеціалізацію.

Крім того, персонал Морської охорони пройде навчання на курсах оглядових груп, де буде можливість обмінятися досвідом із грецькими колегами. На курсах з боротьби за живучість надводного корабля від турецьких партнерів буде представлено сучасне обладнання та засоби його ефективного застосування.

Навчання «Сі Бриз-2019» відбудуться на початку липня 2019 року.

Раніше Порошенко анонсував розширення масштабів навчань Sea Breeze.

Торік щорічні військові навчання «Сі Бриз-2018» проводилися з 9 до 21 липня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал