Україна заборонила ввезення ще одного виду продукції з Росії

Читать на русском
Від сьогодні, 8 січня 2019 року, забороняється ввезення на територію України крохмале-патокової продукції з Росії.

Постанова уряду, якою заборонене ввезення на митну територію України крохмале-патокової продукції з Російської Федерації, з 8 січня 2019 року набирає чинності.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на відповідну постанову Кабінету міністрів від 27 грудня 2018 року, опубліковану в «Офіційному віснику України».

Зазначимо, постанову №1154 «Про внесення змін у перелік товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, які походять із Російської Федерації» опублікували 29 грудня 2018 року, вона набирає чинності через 10 днів із моменту опублікування.

Згідно з документом, забороняється ввезення на територію України крохмале-патокової продукції за кодами згідно з УКТ ЗЕД: 1108 12 00 00 (крохмаль кукурудзяний), 1702 30 (глюкоза та сироп з глюкози, без фруктози або з вмістом менш як 20 мас.% фруктози у сухому стані), 1702 40 (глюкоза та сироп з глюкози, з вмістом у сухому стані не менш ніж 20 мас.%, але менш ніж 50 мас.% фруктози, крім інвертного цукру), 1702 90 50 00 (мальтодекстрин і мальтодекстриновий сироп) походженням з РФ.

Нагадаємо, Україна продовжила заборону на ввезення російських товарів до 31 грудня 2019 року включно. З 2016 року під дію санкцій потрапили м'ясо та м'ясні продукти, риба, молочні продукти, сири плавлені, кава, чай, зерно, кондитерські вироби та інші позиції.

Передбачається, що продовження заборони сприятиме економічній протидії Російської Федерації.

Своєю чергою уряд Російської Федерації 29 січня розширив список українських товарів, заборонених до ввезення на територію цієї країни.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал