Міненерго підготувало нові норми споживання газу

Читать на русском
Відомство пропонує збільшити норми споживання газу для чверті українських споживачів без лічильників.

Міністерство енергетики розробило нові норми споживання газу для побутових споживачів без лічильників.

Як пише «Слово і Діло», відповідний документ у п'ятницю, 14 грудня, оприлюднено для громадського обговорення, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Так, згідно з проектом постанови уряду, пропонується встановити норму споживання газу на одну особу для домогосподарств з газовою плитою і централізованим гарячим водопостачанням на рівні 5,8 куб м на період з квітня по вересень, і на рівні 8,8 куб м на період з жовтня по березень (було 3,3 куб м круглий рік).

Норма споживання для домогосподарств з газовою плитою і за відсутності ЦГВ і газового водонагрівача в разі прийняття проекту постанови складе 8,3 куб м на квітень - вересень і 13,7 куб м на жовтень - березень (було 5,4 куб м круглий рік).

Своєю чергою, споживання газу на одну особу для домогосподарств із газовою плитою і водонагрівачем пропонується закріпити на рівні 20 куб м на період з квітня по вересень, 25 куб м - на жовтень - березень (було 10,5 куб м круглий рік).

На випадок відсутності централізованого гарячого водопостачання норму споживання на одну людину для першої категорії домогосподарств пропонується закріпити на рівні 8,3 куб м (квітень - вересень) і 13,7 куб м (жовтень - березень).

Згідно з пояснювальною запискою, наразі індивідуальними лічильниками споживання газу не оснащені 24,9% домогосподарств.

Нагадаємо, в червні Окружний адміністративний суд Києва відновив дію старої норми споживання газу населенням за відсутності лічильника, яка втричі більша від діючої.

Як повідомлялося, у Києві знизили тариф на опалення для будинків без лічильників.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал