Європейські банки виділять мільйони євро на безпеку руху в Україні

Читать на русском
Проект буде реалізовуватися у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі. Ці міста обрані за оцінкою статистики ДТП.

Європейський інвестиційний банк і Європейський банк реконструкції та розвитку виділяють 176 млн євро на новий проект щодо поліпшення безпеки руху в Україні.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомив глава представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загін, інформує у четвер, 13 грудня, прес-служба Мінінфраструктури.

«Я із задоволенням повідомляю про початок в Україні нового проекту, спрямованого на подальше підвищення рівня поінформованості громадян у питаннях безпеки руху. Для ЄІБ це флагманський проект у регіоні, адже за обсягом інвестицій він найбільший - 176 млн євро. З них Європейський інвестиційний банк виділяє 75 млн євро, решта коштів поступить від нашого партнера ЄБРР», - зазначив де Загін.

Від додав, що проект буде реалізований у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі - саме ці міста були обрані на підставі статистики ДТП і готовність інвестувати в поліпшення безпеки дорожнього руху.

Як розповіла начальник Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання Мінінфраструктури Лідія Єлізарова, в 2018 році Мінінфраструктури за підтримки європейських партнерів розробило і затвердило Національну транспортну стратегію до 2030 року.

«Одним з ключових пунктів цієї стратегії є зменшення травматизму на дорогах до нульового рівня до 2030 року. Також ми вже реалізуємо Стратегію щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року, яка фінансується з Дорожнього фонду. У цьому році на безпеку доріг буде спрямовано 1,6 млрд грн, у 2019 - 2,5 млрд грн, в 2020 - 3,4 млрд грн», - зазначила представник відомства.

Нагадаємо, за добу в Київській області через негоду сталося понад 100 аварій.

Також відомо, що МВФ затвердить терміни та кількість усіх траншів для України 18 грудня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: