«Укртрансгаз» підписав контракти на поставку газу

Читать на русском
Укртрансгаз ідписав всі контракти за підсумками оголошених в червні тендерів на поставку 2 млрд 220,1 млн куб. м природного газу.

АТ «Укртрансгаз» (УТГ) підписало всі контракти за підсумками оголошених в червні тендерів на поставку 2 млрд 220,1 млн куб. м природного газу для виробничо-технологічних потреб і балансування.

Про це пише «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленнями в системі закупівель ProZorro, наприкінці вересня було підписано два договори з ТОВ «ЕРУ Трейдинг» на поставку 350,9 млн куб. м газу за 2 млрд 942,15 млн грн і один - з LLC Trafigura Ukraine на поставку 134 млн куб. м газу на 1,126 млрд грн.

В кінці серпня «Укртрансгаз» підписав сім контрактів з НАК «Нафтогаз України» на поставку 1 млрд 518,3 млн куб. м газу за 12 млрд 642,1 млн грн і один - з Trafigura Ukraine на поставку 216,9 млн куб. м газу на 1,779 млрд грн.

Ще один з 12 оголошених 22-23 червня тендерів УТГ (на поставку 216,9 млн куб. М газу) не відбувся через допуск до нього менше двох учасників.

Як повідомлялося, на участь у всіх 12 тендерах (10 - по 216,9 млн куб. М і два - по 134 млн куб. М) подали заявки НАК «Нафтогаз України» і LLC Trafigura Ukraine, ТОВ «ЕРУ Трейдинг» - в трьох тендерах, ТОВ «ДТЕК Трейдинг» і ПрАТ «Укрнафтобуріння» - в двох тендерах.

Терміни поставки газу - з 1 вересня-2018 до 30 квітня 2019 року.

Кінцева вартість газу, що підлягає оплаті «Укртрансгазом» на користь переможців тендерів, буде визначатися з урахуванням котирувань на німецькому газовому хабі NetConnect Germany (NCG) в період поставки палива.

«Укртрансгаз», 100% якого належить НАК «Нафтогаз України», експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни.

Нагадаємо, Україна з початку року знизила імпорт газу на чверть.

Також відомо, що Україна збільшила запаси «зимового» газу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: