Кравчук написав заяву про вихід з Конституційної комісії

Читать на русском
Перший президент України Леонід Кравчук написав заяву про вихід із Конституційної комісії.

Перший президент України Леонід Кравчук написав заяву про вихід із Конституційної комісії. Кравчук вважає, що сьогодні - це формальний орган, який не працює.

Як пише «Слово і Діло», про це він розповів у коментарі LB.ua.

«Я написав заяву про вихід із складу Конституційної комісії, оскільки вона фактично не працює. Сьогодні це формальний орган», - заявив Кравчук.

Він також зазначив, що законопроект президента Петра Порошенка про внесення змін до Конституції в частині закріплення європейського і євроатлантичного курсу України, який сьогодні буде розглянутий у Верховній раді, не обговорювалося в рамках Конституційної комісії.

За його словами, створення Конституційної комісії для підготовки змін в Основний Закон ініціював сам президент. Однак останні пропозиції про зміну Конституції навіть не були винесені на розгляд цього органу.

«А це вкрай важливе питання. Документ, поданий президентом до парламенту, не був наданий нам, не виносився на обговорення. Тому я подумав і вирішив, що таке вибіркове ставлення до Конституційної комісії неприпустимо», - додав Кравчук.

Нагадаємо, на думку першого українського президента Леоніда Кравчука, щоб зупинити війну в Україні, потрібно змінити або наповнити іншим змістом мінський формат.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: