Викиди «Кримського титану» забруднили воду на Херсонщині

Читать на русском
У питній воді, взятій у одному із сіл, кількість хлоридів в півтора раза перевищує норму. Водночас в іншому селі вода відповідає нормативам.

У селі Першокостянтинівка Херсонської області, в зоні впливу діяльності розташованого в Криму заводу «Кримський титан», питна вода за вмістом хлоридів і загальною жорсткістю значно перевищує норми.

Як пише «Слово і Діло», про це у вівторок, 4 вересня, повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«У пробах, відібраних у Першокостянтинівці, встановлене перевищення за показниками вмісту хлоридів (389,55 мг/дм3 за норми до 250,0 мг/дм3) і загальної жорсткості (13,5 ммоль/дм3 за норми 7,0 ммоль/дм3)», – йдеться в повідомленні.

Водночас проба питної води, взята в селі Преображенка Каланчацького району, відповідає нормі. Зазначається, що проби води були взяті 31 серпня та 1 вересня.

Нагадаємо, викид невідомої речовини стався на півночі Криму в ніч на 24 серпня. Після цього на дахах будинків і листі дерев з'явився наліт маслянистого кольору з жовтуватим відтінком.

Напередодні стало відомо, що в Херсонській області прикордонники виявили в повітрі токсичні хімічні речовини. Пізніше було встановлено, що наявність хімічних речовин у повітрі пов'язана з викидами із заводу «Кримський титан»

У зв'язку з цим завод «Кримський титан» призупиняє виробництво.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал