З'ясувалося, в яких навчаннях візьмуть участь ЗСУ

Читать на русском
У 2018 році близько 16 тисяч військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою візьмуть участь у складі підрозділів ЗСУ в 19 багатонаціональних навчаннях.

У 2018 році близько 16 тисяч військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою візьмуть участь у складі підрозділів ЗСУ в 19 багатонаціональних навчаннях, шість з яких пройдуть на території України і 13 за її межами.

Про це заявив в. о. начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗСУ полковник Валентин Левчик, повідомляє Генштаб ЗСУ на своїй сторінці в Facebook, пише «Слово і Діло».

Багатонаціональні навчання, до яких залучаються українські підрозділи, спрямовані на підготовку до відбиття збройної агресії проти України і є інтегрованим елементом підготовки ЗСУ.

«Цінність міжнародних навчань для української армії полягає в можливості отримання бойового досвіду збройних сил провідних країн світу та в підвищенні рівня сумісності, що дозволяє українським підрозділам діяти спільно з підрозділами інших держав. Крім того, міжнародні навчання сприяють ефективному реформуванню ЗСУ та впровадженню стандартів НАТО в їх повсякденній діяльності», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Україна практично відійшла від практики участі переважно в міжнародних військових навчаннях миротворчої тематики.

Нагадаємо, в кінці квітня на узбережжі Азовського моря пройшли масштабні навчання ЗСУ.

Раніше повідомлялося, що українські танки прибули на навчання до Німеччини.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал