Савченко вимагає публічного допиту на поліграфі

Читать на русском
Народний депутат Надія Савченко відмовилася від проведення допиту на поліграфі, оскільки не були узгоджені всі процесуальні питання.

Народний депутат Надія Савченко відмовилася від проведення допиту на поліграфі, оскільки не були узгоджені всі процесуальні питання.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «112 Україна».

Скинула 10 кілограмів: сестра Савченко розповіла про самопочуття нардепаСестра підозрюваної в підготовці терактів і повалення державної влади нардепа Надії Савченко Віра заявляє, що арештована за 12 днів голодування втратила 10 кг, але настрій в неї бойовий.

Як стало відомо, Савченко не погодилася на допит, оскільки не були узгоджені всі процесуальні питання. Зокрема, адвокати нардепа повідомили, що їм не дозволили ознайомитися з матеріалами справи, через що вони не могли підготуватися до допиту.

У результаті сьогодні було проведено тільки дослідження психологічного стану Савченко, яке тривало близько години в закритому форматі. Допит, обіцяє сторона захисту, може бути проведений наступного разу, коли будуть узгоджені всі процесуальні моменти. Також адвокати повідомили, що нардеп Савченко згодна пройти поліграф лише за умови його публічного проведення.

Нагадаємо, що сьогодні Надія Савченко мала б пройти повну психофізіологічну експертизу, у тому числі допит із застосуванням поліграфа, в рамках справи про підготовку теракту в залі Верховної Ради. Її сестра, Віра Савченко, раніше заявила, що експертиза – це спроба прокуратури змусити Савченко посвідчити, за словами родички, проти самої себе, оскільки без цього справа розсипається, мов пісок.

Напередодні прес-секретар нардепа Тетяна Проторченко повідомила, що в четвер Савченко пройде психофізіологічну експертизу із застосуванням поліграфа.

Раніше Віра Савченко назвала причину самовідводу адвоката сестри.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...