У Криму за наказом Путіна терміново добудовують Керченський міст

Читать на русском
Росія планує в травні відкрити міст до анексованого Криму для автомобілів і рейсових автобусів.

Міністерство транспорту РФ планує в травні відкрити міст до анексованого Криму через Керченську протоку для легкового та пасажирського транспорту.

Про це повідомляється на офіційному сайті міністерства, пише «Слово і Діло».

«У зв'язку з планами будівельників ввести автодорожню частину Кримського мосту в експлуатацію зі значним випередженням, у травні 2018 року, Міністерство транспорту РФ розглядає поетапну схему організації руху новою трасою через Керченську протоку», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, спочатку міст відкриють для легкових авто та рейсових автобусів.

«На першому етапі, відразу після введення мосту, проїзд буде відкритий для легкового транспорту та автобусів, які забезпечують пасажирські перевезення», – уточнює Мінтранс РФ.

Після цього міст відкриють для вантажівок.

«Відкриття руху для вантажного транспорту планується на другому етапі – наприкінці 2018 року, як і було намічено початковими графіками», – повідомляє відомство.

Виняток передбачений для вантажного та технологічного транспорту, задіяного в будівництві залізничної частини Кримського мосту.

«Транспорт будівельників зможе пересуватися Кримським мостом одразу після відкриття його автодорожньої частини», – йдеться в повідомленні.

Усе це готується, щоб встигнути до курортного сезону.

Окупанти перейменували Керченський містУ міністерстві транспорту РФ заявляли, що забезпечать відкриття автомобільного руху по Керченському мосту до грудня 2018 року, а рух поїздів - до 2019-го.

«Рішення обумовлене оптимізацією логістичних потоків у піковий літній сезон для зниження навантаження на дорожню мережу Керченського й Таманського півостровів», – пояснює відомство.

У Росії планують, що «в травні буде забезпечений наскрізний проїзд на 40-кілометровому автопідході з боку таманського берега (від наявної федеральної траси А-290 до Кримського мосту), без введення в експлуатацію транспортних розв'язок із місцевою дорожньою мережею».

«Одночасно на кримській стороні до відкриття руху в робочому режимі буде готовий автопідхід від Кримського мосту до розв'язки з трасою Таврида. Далі рух ітиме двома смугами наявної дороги Керч-Сімферополь», – заявляє Мінтранс РФ.

Подальші дії допоможуть зняти решту обмежень.

«До кінця 2018 року мають бути готові дві нові смуги Тавриди до Сімферополя, а також будуть введені в повному обсязі автопідходи до Кримського мосту, що дозволить зняти тимчасові обмеження на рух вантажного транспорту трасою через Керченську протоку», – стверджує російське відомство.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін запропонував прискореними темпами добудувати автомобільну частину мосту, «щоб люди в літній сезон могли скористатися».

Раніше окупанти заявляли про зрив термінів будівництва дороги до Керченського мосту.

Нагадаємо також, окупанти Криму забруднюють Чорне море токсичним піском.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал