Порошенко прибув із візитом до Катару

Читать на русском
Президент України проведе переговори з вищим політичним керівництвом Катару - еміром Тамімом бін Хамадом Аль Тані та шейхом Абдуллою бін Насером Аль Тані.

Президент України Петро Порошенко в понеділок почав офіційний візит у Катар у понеділок, 19 березня.

«Сьогодні розпочав офіційний візит до Держави Катар», - написав глава Держави на своїй сторінці в Facebook, передає «Слово и Дело».

У свою чергу, прес-служба президента повідомляє, що програмою перебування передбачені переговори глави Порошенка з вищим політичним керівництвом Катару - еміром Тамімом бін Хамадом Аль Тані та прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ шейхом Абдуллою бін Насером Аль Тані.

Президент України також проведе окремі зустрічі з виконавчим директором катарської інвестиційної Адміністрації шейхом Абдуллою бін Мухаммедом Аль Тані та провідними катарськими бізнесменами.

Передбачається також участь Порошенка у відкритті міжнародної агропромислової виставки Qatar International Agricultural Exhibition-2018.

Також заплановано підписання низки двосторонніх документів.

Як відомо, 18 - 19 березня Петро Порошенко здійснив державний візит до Кувейту. Президент України домовився про постачання зброї з цієї країни, про взаємний обмін розвідувальною та іншою спеціалізованою інформацією.

Нагадаємо також, що президент України 16 березня відвідав прифронтові населені пункти Луганської області.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: