США про конфлікт на Донбасі: винна Росія

До конфлікту на сході України призвело порушення Росією територіальної цілісності України.

До конфлікту на сході України призвело порушення Росією територіальної цілісності України.

Про це заявив тимчасово повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан, реагуючи на виступ російської делегації під час засідання ОБСЄ, пише «Слово і Діло».

Карта АТО: ситуація на сході України станом на 9 березняСитуація на сході країни за станом станом на 06:00 9 березня 2018 року по даними РНБО України, прес-центру АТО, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.

«У світлі одного з коментарів, зроблених російським колегою стосовно спецпредставника (США Курта) Волкера та заяви російського делегата про те, що призвело до конфлікту в Україні, я хочу навести чотири прості пункти... Всупереч поглядам, висловленим російським делегатом, до конфлікту на сході України призвело порушення Росією територіальної цілісності України», - заявив він.

«Що призвело до теперішньої кризи, яку ми маємо в Україні - так це порушення Росією українського суверенітету. Що призвело до конфлікту в Україні, так це порушення Росією незалежності України. Що призвело до поточного конфлікту в Україні - підтримує теперішній конфлікт там і продовжує становити найбільшу загрозу регіональній стабільності та безпеці», - заявив Каміан.

Він додав, що це «повторення і продовження порушень ряду найважливіших принципів та зобов’язань, які ми маємо в ОБСЄ».

Нагадаємо, в п'ятницю, 9 березня, російсько-окупаційні війська двічі порушили режим перемир'я на Донбасі.

Також було названо ім'я бійця, загиблого в зоні АТО цієї ночі.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...