Україна просить ООН підтримати резолюцію щодо Криму

Читать на русском
Україна просить ООН підтримати резолюцію Положення про права людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь, який найближчим часом Україна подасть на розгляд в Третій комітет ООН.

Україна просить ООН підтримати резолюцію Положення про права людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь, який найближчим часом Україна подасть на розгляд в Третій комітет ООН.

З відповідним проханням до ООН звернулася віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляється на офіційному сайті Кабміну, пише «Слово і Діло».

«Ми просимо підтримки цього документа. Ми закликаємо міжнародне співтовариство послідовно реагувати на цинічні порушення прав людини в Криму і посилити політичний та дипломатичний тиск на Кремль з метою забезпечення повернення держави-агресора до поваги положень міжнародного права», - сказала Климпуш-Цинцадзе під час заходу, присвяченого ситуації з правами людини в Криму, який відбувся в офісі ООН у Нью-Йорку.

Віце-прем'єр-міністр висловила надію, що захід дасть можливість отримати додаткових прихильників цієї резолюції, і зазначила, що голосування за її ухвалення очікується в період між серединою і кінцем листопада.

За її словами, відповідно до Статуту ООН, абсолютним пріоритетом міжнародної спільноти є забезпечення основних прав і свобод людини. Незважаючи на окупацію Російської Федерації і примусове впровадження її правової бази, жителі Криму залишаються громадянами України.   Як відомо, на засіданні Генеральної Асамблеї ООН Україну обрали до складу Ради ООН з прав людини на 2018-2020 роки.

Раніше в ООН повідомили, скільки українців потребують гумдопомоги.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал